Jednoduché neznamená prostoduché Dokonalosť je jednoduchosť Jednoduchosť je obtiažnejšia ako sa obvykle zdá

Časté otázky na poistenie od WinnersGroup

 • Pre koho je stránka JednoduchePoistenie.sk určená?

  JednoduchePoistenie.sk je určené pre všetkých ľudí, ktorí chcú, alebo potrebujú riešiť poistenie. Vy nám zadáte vaše telefónne číslo a my to vyriešime za vás.

 • Ako to vlastne funguje?

  Vy nám len zadáte vaše telefónne číslo a my vás následne budeme kontaktovať. Nájdeme pre vás to najoptimálnejšie riešenie poistenia. Je to veľmi jednoduché.

 • Ste naozaj bez skrytých poplatkov?

  Áno! Neúčtujeme si žiadne extra platby či poplatky od klientov. Naši klienti majú prehľad, ktorá poisťovňa čo ponúka a za koľko. Sú vždy o krok vpredu.

  JednoduchePoistenie.sk je financované našimi partnerskými poisťovňami na základe zmlúv. Nášho klienta to teda nestojí nikdy nič navyše.

 • Ako viem, že mi vyberiete naozaj najlepšie riešenie?

  Každému klientovi ukážeme viaceré môžnosti poistenia. Na základe vašich požiadaviek vyberieme pre vás to najoptimálnejšie riešenie a pomôžeme vám ho zrealizovať. Stojíme vždy na vašej strane a hájime iba vaše záujmy.

 • S kým spolupracujete?

  Na Slovensku dnes spolupracujeme so všetkými relevantnými poisťovňami. Všetky sú uvedené v záložke Partneri.

 • Dokážem si poistenie "vybaviť" aj sám?

  S najväčšou pravdepodobnosťou asi áno. Či by to bolo pre vás to najoptimálnejšie riešenie, to už asi nie... Naším cieľom je odbremeniť vás od zbytočného a často veľmi časovo náročného behania po rôznych poisťovniach či vypĺňania dhých dotazníkov na internete.

  JednoduchePoistenie.sk vám ušetrí mnoho zbytočne stráveného času v poisťovniach a aj veľa peňazí. Vy si môžete kľudne sedieť v teple domova a my to vyriešime za vás. Niektoré veci treba naozaj nechať na odborníkov.